„PRADINUKŲ LYGA – IŠŠŪKIŲ MĖNUO“ 2022m.
Šiluvos gimnazijos 2 klasės mokiniai dalyvavo LIETUVOS MOKSLEIVIŲ FUTBOLO PROJEKTE „PRADINUKŲ LYGA – IŠŠŪKIŲ MĖNUO“ 2022m.

Projekto tikslas populiarinti futbolo žaidimą Lietuvos mokyklose, sudominti vaikus, sportu ir sveika gyvensena,  paskatinti šeimas aktyviai ir naudingai praleisti laisvalaikį su savo vaikais. Kiekvieną savaitę antros klasės mokiniai atliko iššūkyje nurodytas užduotis ir už jų įvykdymą rinko individualius taškus. Juos žymėjo savo asmeninėje „Pradinukų lyga – iššūkių mėnesis“ knygutėje. Ieškojo informacijos apie futbolą, futbolo žaidėjus, sveiką mitybą. Kiekvieną dieną turėjo atsakyti į klausimus: Ar gali per dieną suvalgyti mažiau nei tris saldainius? Kiek savo laisvalaikio skiria aktyviai fizinei veiklai? Ar  suvalgo per dieną bent vieną vaisių ar daržovę? Visas keturias projekto savaites vaikų laukė naujos komandinės-klasės pamokėlės su turiningais futbolo žaidimais „kamuolių grobikai“, „bendradarbiavimo įgūdžiai“, „reakcija“. Individualius iššūkius parengė kamuolio valdymo virtuozas Eduardas Butiuto, parodydamas vaikams futbolo triuką, turintį tris sudėtingumo lygius. Lietuvos nacionalinės moterų rinktinės žaidėja Greta Valikonienė, parodė kaip taisyklingai atlikti kamuolio perdavimą, varymą. Projekto dalyviai buvo   apdovanoti prizais: kamuoliais, aikštės žymėjimo ženklais, skirtukais, diplomais, "Pradinukų lygos" knygutėmis. Aktyviausi 2 klasės mokiniai apdovanoti - sportiniais krepšiais ir gertuvėmis.

Dalyvaudami futbolo projekte „PRADINUKŲ LYGA – IŠŠŪKIŲ MĖNUO“ mokėmės sveikai gyventi, būti fiziškai aktyviais ir draugiškais. Dar kartą įsitikinome, kaip smagu varytis kamuolį kojomis, spirti, bėgti, gaudyti...

2 klasės mokytoja, Rasa Kriaučiūnienė

Gruodžio 12, 2022