Laisvės gynėjų diena Šiluvos gimnazijoje
Minėdama 1991-ųjų metų sausio įvykius, gimnazijos bendruomenė visą savaitę vykdė įvairias atminimo veiklas. Per istorijos, pilietiškumo pagrindų ir pasaulio pažinimo pamokas mokiniai žiūrėjo video įrašus apie laisvės gynėjus ir liudininkų atsiminimus, kūrė iliustruotas žinutes sausio 13 – osios dalyviams.

Sausio 13-osios rytą visa gimnazijos bendruomenė dalyvavo Laisvės gynėjų dienai paminėti skirtoje pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“ . 8.00 valandą, skambant E. Masytės dainai „Laisvė“ , buvo uždegtos atminties ir solidarumo žvakutės, simbolizuojančios gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį bei vienybę. Mokiniai kartu su mokytojais prisiminė tų dienų įvykius ir jų svarbą. Gimnazijos erdvėse buvo surengtos parodos, skirtos sausio 13 –ajai ir mokinių kūrybinių darbų - minčių paroda „Ačiū už laisvę“.  5 klasės mokiniai parodė iniciatyvą ir iš žvakučių išdėliojo „Laisvės Šviesą“.  

   Šią dieną visi gimnazijos bendruomenės nariai segėjo neužmirštuolės žiedą – atminties ir pagarbos laisvės gynėjams simbolį. Ačiū visiems už susitelkimą ir pilietiškumą!Organizatoriai

Sausio 16, 2023

Palikite komentarą
Jūsų vardas Saugos kodas
Jusų komentaras