Gimnazijos prezidentės inauguracija
Šį mėnesį gimnazijoje vyko prezidento rinkimai. Spalio 12- 13d. vyko kandidatų į gimnazijos prezidentus rinkiminiai debatai.

Austėja Buivydaitė (II kl.), Justina Mockutė (II kl.), Antanas  Zaranka ( I kl.) pristatė  savo rinkimines programas ir siekius bei stengėsi įtikinti rinkėjus savo balsą atiduoti būtent jiems. Šiais metais labai aktyviai balsavo visa gimnazijos bendruomenė . Spalio 17 d. rinkimų komisija paskelbė rezultatus - naująja  prezidente tapo II klasės mokinė Justina Mockutė.

Naujosios prezidentės inauguracija įvyko spalio 21d. Justina Mockutė padėkojo savo rinkėjams, pažadėjo padėti įgyvendinti jų idėjas, imtis iniciatyvos organizuojant renginius, tinkamai atstovauti ir reprezentuoti gimnaziją.  Atsisveikinimo kalbą pasakė ir buvusioji  prezidentė   IV klasės mokinė Beatričė Mažeikaitė. Ji padėkojo Mokinių tarybai ir visai gimnazijos bendruomenei  už patirtį, įgytą per šiuos metus, ir pramingai praleistą laiką, o naujajai prezidentei perdavė dramblio statulėlę, kuri simbolizuoja atkaklumą ir išmintį.

Naujajai prezidentei sveikinimo žodžius, o perduodančiai savo pareigas padėkos žodžius skyrė gimnazijos direktorius Rimas Puidokas, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Regina Užumeckienė, Mokinių taryba bei visų klasių atstovai.

Sveikiname naująją prezidentę ir linkime puikių idėjų bei ištvermės jas įgyvendinant!

Jaunoji žurnalistė Vilmantė Naikutė

Spalio 25, 2022