INFORMACIJA
LANKYMOSI GIMNAZIJOJE TVARKA

LANKYMOSI GIMNAZIJOJE TVARKA 

1. Mokinių tėvai (globėjai, rūpintojai) mokinius į gimnaziją palydi (ar pasitinka) iki gimnazijos pagrindinio įėjimo.

2. Lankytis gimnazijoje ir susitikti su mokytojais, klasių vadovais mokinių tėvai (globėjai, rūpintojai) gali tik iš anksto susitarus su klasės vadovu ar mokytoju.

3. Susitikti su administracija, pagalbos mokiniui specialistais (socialiniu pedagogu, specialiuoju pedagogu, logopedu, psichologu) gali tik užsiregistravę pas budėtoją lankytojai.

4. Atėjus į gimnaziją būtina turėti veidą dengiančias apsaugos priemones, dezinfekuoti rankas. Laikytis saugaus atstumo.

5. Saugant save ir gimnazijos bendruomenę prašome tėvelių bendrauti su gimnazijos administracija ir pedagogais telefonu, el. paštu ar naudotis EDUKA dienynu.

DRAUDŽIAMA į gimnaziją atvykti asmenims, kuriems pasireiškia karščiavimas (37,3 oC ir daugiau), ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų, kitų užkrečiamų ligų požymiai (pvz., sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) ar kuriems privaloma izoliacija nustatytų laikotarpiu.


INFORMACIJA MOKINIAMS


1. Dėvėkite kaukes viešajame transporte, mokykliniame autobuse, prekybos centruose ir kitose viešojo susibūrimo vietose, o mokykloje (rekomenduojama) – bendrose patalpose, kuriose vienu metu susitinkate su kitos klasės ar srauto mokiniais.

2. Gimnazijoje laikykitės numatytų mokinių srautų judėjimo.

3. Jei pamokų metu pasijutote blogai, nedelsiant informuokite mokytoją.

4. Dažnai plaukite rankas skystu muilu.

5. Kosėdami ar čiaudėdami prisidenkite vienkartine nosine arba alkūnės linkiu.

6. Laikykitės saugaus 2 m. atstumo nuo kitų klasių / mokinių srauto.

7. Išmokite pasisveikinti nesiliesdami prie kito asmens.

Gimnazijos administracija


Rugsėjo 11, 2020

Palikite komentarą
Jūsų vardas Saugos kodas
Jusų komentaras