PROJEKTAS „KAIP SUKURTI SAVO MUZIEJŲ“
II ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupės vaikai ir jų tėveliai visą mėnesį vykdė projektą „Kaip sukurti savo muziejų“.Projekto metu vaikai susipažino su senoviniais daiktais, jų paskirtimi.

Projekto metu  vaikai susipažino su senoviniais daiktais, jų paskirtimi. Visą mėnesį ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai domėjosi, tyrinėjo kultūros, meno objektus,  rinko informaciją apie namuose turimus senovinius daiktus, kartu su tėveliais juos fotografavo, aiškinosi, kas tai yra, kam šis daiktas buvo naudojamas senovėje, kas iš šeimos narių juo naudojosi ir ruošė pasakojimą, kaip supažindins grupės draugus su šiuo daiktu. Surinktos nuotraukos buvo pateiktos, pristatytos virtualioje aplinkoje. Vaikai įdėmiai klausėsi vieni kitų pasakojimų, dalinosi žiniomis, įspūdžiais.

Mokytojos O. Mickevičienė ir R. Milaševičienė

Balandžio 03, 2023