Susitikimas su VšĮ „Skaitmeninės etikos centras“ lektorėmis
Kovo 24 d. Raseinių r. Šiluvos gimnazijos 5-8 ir I-III klasių mokiniai turėjo įdomų ir naudingą prevencinį susitikimą su VšĮ „Skaitmeninės etikos centras“ lektorėmis Renata Gaudinskaite ir Rasa Jauniškiene.

Kovo 24 d.  Raseinių r. Šiluvos gimnazijos 5-8 ir I-III klasių mokiniai turėjo įdomų ir naudingą prevencinį susitikimą su VšĮ „Skaitmeninės etikos centras“ lektorėmis Renata Gaudinskaite ir Rasa Jauniškiene. Su mokiniais buvo kalbama apie skaitmeninio pasaulio iššūkius: probleminį interneto naudojimą, priklausomybę nuo ekrano, sekstingą, e-patyčias, neapykantos kalbą ir etiką internete.  Susitikimo metu lektorės pateikė daug naudingos informacijos, kaip saugiai naudotis internetu, kaip atpažinti įvairias grėsmes, kaip saugoti savo privatumą ir kaip nepasiklysti informacijos sraute, interneto platybėse.

Už šias naudingas paskaitas dėkojame Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui.

Kovo 31, 2022