Tarptautinė vaikų knygos diena Šiluvos gimnazijoje
Balndžio 2- oji –Tarptautinė vaikų knygos diena. Ji kasmet skiriama paminėti H.K.Anderseno, garsaus pasakų kūrėjo, gimimo dieną.

Vaikų knygos šventė vyko ir mūsų gimnazijoje. Ilgosios pertraukos metu vestibiulyje šurmuliavo „Knygų mugė“ ir viktorinos „Ką aš žinau apie knygas?“ dalyviai. IV klasės gimnazistai paruošė literatūrinius klausimus, už kurių teisingus atsakymus mokinai buvo apdovanoti prizais.

Renginys tęsėsi per 4 pamoką, kurioje dalyvavo 1- 4 kl. mokiniai. Jie skaitė H. K. Anderseno pasakas, vaidino pasakų ištraukas, žiūrėjo filmus, sukurtus H.K. Anderseno pasakų motyvais.

Ruošiantis Tarptautinei vaikų knygos minėjimui 5 – 8 kl. mokiniai, vadovaujami dailės mokytojo Algirdo Bingelio, piešė pasakų personažus. Visi piešiniai buvo labai gražūs, tačiau, balsavusiųjų nuomone, gražiausius piešinius nupiešė S.Lukošiūtė, E.Stugytė, K.Sebeckytė,

D.Tverkutė, N.Musteika, K.Adomaitytė, K.Račaitė, G.Dumskytė ir Valerija Vyhivska.

Šventė, skirta Tarptautinei vaikų knygos dienai, mokiniams padovanojo daug malonių akimirkų, suteikė naujų žinių apie knygas, literatūros herojus.

Bibliotekininkės

Balandžio 04, 2022