Gimnazijos garbė
Tėvas, vaikas, mokytojas – svarbiausi ugdymo medžiai. Jų bendras darbas – tai raktas į sėkmę. Penktadienį visus šventės dalyvius pakvietėme susivienyti bendrai veiklai ir kartu atlikti įdomias užduotis. Dalyviai buvo suskirstyti grupėmis, kurių nariai keliavo į 5 skirtingas įvairių veiklų pažinimo stoteles, kur įgavo įdomių patirčių ir linksmai pr

Pasak tėvo Stanislovo, mes negalime laiko nei sustabdyti, nei sulėtinti. Tačiau spalvinti laiką galime. Kūrėjas davė saulei galią spalvinti rytmetį, vidurdienį, vakarą. O žmogaus kurtos saulės spalvina ne tik jo, bet ir kitų žmonių dienas.

Norėdami pasidžiaugti mūsų gimnazijos mokiniais, kurie džiugina tėvelius ir mokytojus bei garsina gimnaziją savo pasiekimais, organizavome kasmetinį renginį ,,Gimnazijos garbė". Apdovanoti padėkomis, ženkleliais ir suvenyrais buvo tie mokiniai, kurie 2022-2023 mokslo metais stropiai mokėsi ir atsakingai lankė mokyklą bei jų tėveliai, kurie savo pavyzdžiu, geru žodžiu ugdė ir auklėjo savo vaikus. Taip pat padėkos įteiktos mokiniams, kurie ne tik atstovavo gimnaziją įvairiuose konkursuose bei olimpiadose, bet ir užėmė prizines vietas. Nepamiršti ir mokytojai, kurių paskatinimas, mokymas bei pagalba, mokinius vedė laimėjimų link. Šventinis renginys baigėsi refleksija prie arbatos puodelio ir stotelės ,,Gardu gardu“ bendro darbo rezultatų įvertinimo.

Mokytoja Rita Jocienė

Spalio 17, 2023