Tu vienintele, protėvių žeme.
Kovo 10 d. gimnazijoje vyko renginys „Tu vienintele, protėvių žeme“, skirtas paminėti Kovo 11-ąją, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Šventė prasidėjo Lietuvos himnu.  Po to renginio vedėjai  III klasės mokiniai Gintarė Kundrotaitė ir Lukas Baltrušaitis priminė, kokiu vingiuotu laisvės pavergimo, praradimo, savęs pažinimo ir apsisprendimo keliu per amžius ėjo lietuvių tauta.

Sveikinimo žodį  šventėje tarė gimnazijos direktorius Rimas Puidokas. Jis linkėjo  mylėti ir saugoti tą ypatingą planetos lopinėlį, kurį vadiname Tėvyne.

Renginio  metu  Lietuvai dovanojome skambiausias mūsų dainas, gražiausius šokius, lyriškiausius posmus, vaikų šypsenas ir džiaugsmą. 1-4 klasių mokinukai atliko dainų pynę, IV klasės mokinė B. Mažeikaitė padainavo dainą „Šiam pasauly visko būna“, na, o III klasės mokiniai savo daina siuntė meilę Lietuvai. Puikią nuotaiką ir geras emocijas padovanojo 1-5 klasių mokiniai sukdamiesi tautinių šokių ritmu.  Taip pat šventės metu buvo įteiktos padėkos smiginio varžybų, skirtų Kovo 11-ajai, nugalėtojams.

Pabaigoje šventės vedėjai perskaitė linkėjimą  Lietuvai: „Te nenuils viso pasaulio kalbomis skambančios dainos, nenubluks paveikslai, neišsitrins iš knygų gražiausi žodžiai, įkvėpti dėkingumo Dangui, Motinai, Tėvynei“.

Mokytoja Rita Jocienė

Kovo 14, 2023