Kitokia savaitė gimnazijoje
Šiluvos gimnazijos Mokinių tarybos iniciatyva prieš atostogas buvo paskelbta gimnazijoje ,,Kitokia savaitė“. Jos metu ugdymo procesas vyko kaip įprastai, tačiau sąlygos ir aplinka buvo kitokios.

Pirmoji ,,Diena be skambučio“, todėl į pamokas ir iš jų nebekvietė skambutis. Buvo neįprasta, tačiau tai privertė būti atidesniais. Antroji ,,Galvos apdangalų diena“ suteikė džiaugsmo vaikinams, nes jie galėjo mėgautis kepurių dėvėjimu net pamokų metu. Tą dieną kas užsirišo skarelę, kas skrybėlę nuo saulės, o kas ir karūną panešiojo. Trečioji ,,Diena be kuprinių ir rankinių“ privertė pasitelkti fantaziją tiek mokinius, tiek mokytojus. Reikėjo sugalvoti, kaip ir su kuo atsinešti visas ugdymui(si) skirtas priemones bei asmeninius daiktus. Matėme panaudotas įvairias priemones: gyvūnų nešyklės, kelioniniai  lagaminai,  pintinės, padanga, šalmas, dubuo – o buvo, kad ir dulkių siurblys atliko kuprinės funkciją. Tačiau daugumos pasirinkime vyravo maišeliai ir įvairių dydžių dėžės, dėžutės. Ketvirtąją ,,Sportinės aprangos dieną“ mokiniai galėjo mėgautis laisva ir patogia apranga. Mokytojams, turbūt, buvo neįprasta visą dieną darbe vilkėti sportinę aprangą, bet dauguma pakluso taisyklėms. 

Paskutinę dieną skyrėme klasės margučio paieškai. Visų klasių mokiniai skirtingu laiku turėjo įveikti įvairias užduotis, suprasti užuominas, po to rasti kitas vietas, vėl atlikti užduotis, kol buvo pasiektas finalas. Pradinių klasių mokiniai ir jų mokytojos ypač entuziastingai priėmė šį žaidimą ir aktyviai įsitraukė į jį. Jų finalas ir sėkmė buvo vainikuota klasėse paslėptų saldžių margučių suradimu. Po visų užduočių mokiniai susirinko refleksijai ir, žinoma, atsiimti prizus. Buvo aptartos veiklos, pasidžiaugta gražia Mokinių tarybos idėja ir savaitės rezultatais, įvertinti ir apdovanoti kūrybingiausi savaitės dalyviai bei greičiausiai užduotis atlikusios komandos (laimėtojai - IV kl. ir 6 kl. mokiniai). Visų klasių mokinių pastangos buvo įvertintos ir išdalinti saldūs prizais. 

Dėkojame gimnazijos direktoriui Rimui Puidokui, leidusiam įgyvendinti šią Mokinių tarybos narių idėją. Esame dėkingi mokytojams ir gimnazijos personalui palaikiusiems ir aktyviai įsitraukusiems į mūsų pasiūlytas veiklas.  Šios savaitės veiklos įrodė, jog mūsų gimnazijoje mokosi aktyvūs, sumanūs, kūrybingi ir išradingi mokiniai, kurie geba būti solidarūs ir atsakingi.

                                                                                    Mokinių tarybos narė, IV kl. mokinė Gabija Masiulytė

Gegužės 06, 2022

Palikite komentarą
Jūsų vardas Saugos kodas
Jusų komentaras