Viktorina „Kad žodis neverktų“
Baigiantis mokslo metams, Raseinių r. Šiluvos gimnazija ir Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba organizavo Respublikos bendrojo ugdymo įstaigų pradinių (3-4) klasių mokinių lietuvių kalbos viktoriną „Kad žodis neverktų“.

Viktorinos tikslas: ugdyti  lietuvių kalbą kaip svarbią savo tapatybės dalį, Lietuvos visuomenės bendravimo būdą.

Džiaugiamės, kad viktorinoje   dalyvavo: Kelmės r. Liolių pagrindinė mokyklos,  Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazijos, Raseinių r. Girkalnio pagrindinės mokyklos, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos, Raseinių rajono Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos, Raseinių Šaltinio progimnazijos, Raseinių r. Šiluvos gimnazijos 3-4 klasių mokiniai. Viso - 47 mokiniai.

Viktorinos organizatorės, Jurga Urbonavičienė, Raseinių r. Šiluvos gimnazijos pradinių klasių mokytoja metodininkė, Nijolė Petrauskienė, Zita Baltrušaitienė, Rasa Kriaučiūnienė, Raseinių r. Šiluvos  gimnazijos pradinių klasių vyresniosios mokytojos, paruošė klausimus iš lietuvių kalbos istorijos, kalbos kultūros, gramatikos, literatūros, tautosakos.

Viktorina vyko nuotoliniu būdu Zoom platformoje, naudojant Kahoot programą.

I ir III vietas laimėjo Raseinių rajono Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos mokiniai.   II vietą - Raseinių Šaltinio progimnazijos mokinys. Sveikiname!

Žodžiai, kaip ir daiktai,-
 atšimpa ir nusinešioja.

Juos reikia galąsti,

o prieš ištariant, dulkes nušluostyti,
 kaip nušluostome jas nuo paveikslo.

Tad kalbėkime tik dideliais

Ir labai švariais žodžiais.

Justinas Marcinkevičius

Viktorinos organizatorės