Erasmus+
2018-2020 m. pirmą kartą Šiluvos gimnazija pradės vykdyti Erasmus+ bendrojo ugdymo sektoriaus mokyklų mainų partnerysčių projektą (KA229).

Mokyklų pagrindinių partnerystės vykdymo mokyklų tarptautinis bendradarbiavimas, mokymo ir mokymosi veiklos mokiniams ir mokyklos darbuotojams, suteikiančių sąlygų mokytojų dalijimuisi informacija ir patirtis, profesionaliam tobulėjimui, mokinių bendravimui ir bendradarbiavimui su bendravimu iš kitų šalių užsienio šalių mokyklose bei portale eTwinning. „Mokyklų mainų partnerysčių projektai“ orientuoti į mokinių ir mokyklos darbuotojų grupių mobilumą.

Projektą „Be buddy NOT bully“ yra koordinuoti bulgarai iš Mezdros miesto. Projekto partnerės - mokyklų bendruomenės iš Ispanijos, Turkijos ir Rumunijos. Pagrindiniai projekto tikslai:

• mokančių emocinių emocijų, atsiradusių gyvenamųjų mažumų šeimininkų ir jų veiksmingų pagalbos, todėl mūsų institucijų tapatybės taikymas švietimo centrams ir prielaidų prie Europos kultūros paveldo ugdymo,
  • rodo, kaip susidorojama su smurtu ir stengtis, kai smurto atvejus bendradarbiauja,
  • plėtoti tarptautinį bendradarbiavimą, skatinti pažinti kitą kultūros.

Projekto tikslinė grupė yra 12-15 metų mokiniai, tačiau į įvairias parduotuves bus įtraukiami visi gimnazijos mokiniai ir mokytojai. Bendraudami su partneriais anglų kalba mokiniai patobulins savo užsienio kalbos komunikacinius gebėjimus.

„Mobilumo planai“:

1. „Rožinių marškinių diena kasdien“, vidurinė mokykla „Ivanas Vazovas“, Mezdra, Bulgarija.
  2. „Kovos su patyčiomis savaitė“, Raseinių r. Šiluvos gimnazija, Šiluva, Lietuva.
  3. „Bendradarbiauk geriau nei patyčios“, IES DE LLERENA, LLerena, Ispanija.
  4. „Nebūk patyčios!“, Scoala Gimnaziala Al. Vlahuta Focsani, Focsani, Rumunija.
  5. „Pasisveikink su bendraamžių patyčiomis“, Sehit Umit Karamustafa Ortaokulu, Ordu, Turkija.

Tarptautinio projekto koordinatorė Indrė Jagminienė.

Liepos 26, 2021