Respublikinis matematikos renginys „Moku, pritaikau“
Kovo 14 d. gimnazijoje vyko tradicinis matematikos konkursas „Moku, pritaikau”, skirtas pasaulinei π (pi) dienai paminėti.

Renginyje dalyvavo 7-8 klasių mokiniai iš 9 mokyklų: Kelmės r. Tytuvėnų gimnazijos, Šiaulių miesto „Dermės” mokyklos, Šiaulių ,,Santakos‘‘ ugdymo centro, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos, Šiaulių miesto Rėkyvos progimnazijos, Raseinių r. Girkalnio pagrindinės mokyklos, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos, Raseinių r. Viktoro Petkaus progimnazijos, Raseinių r. Šiluvos gimnazijos. Dalyviai turėjo atlikti individualias, komandinę, ir kūrybinę užduotis. Mokiniai, ne pirmą kartą dalyvaujantys tokiame konkurse, džiaugiasi, kad šis konkursas tai ne olimpiada, galima jame jaustis laisviau, galima bendrauti su kitais komandos nariais atliekant kūrybinę ar komandinę užduotis. 

Užduotis parengė matematikos mokytoja metodininkė Rasa Samušytė. Renginio vertinimo komisija Šiluvos gimnazijos IVg. klasės mokyniai. Susumavus konkurso rezultatus dalyviai buvo apdovanoti Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos diplomais ir pavaišinti keksiukais. Ir apie juos galima sugalvoti uždavinį, panaudojant π  (pi) reikšmę.

Renginio pabaigoje Šiaulių miesto Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos merginos atliko keletą dainų. 

Svečiai išvyko, o mums suteikė viltį, kad kitais metais, tęsiant tradiciją, vėl atvyks į konkursą. Šis konkursas tai tarsi integruota matematikos ir muzikos pamoka, kurioje visi smagiai ir turiningai praleidome laiką.


Matematikos mokytoja Danguolė Radzišauskienė

Kovo 25, 2024

Palikite komentarą
Jūsų vardas Saugos kodas
Jusų komentaras