Išvyka į Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešąją biblioteką
Gegužės 17 dieną PU ir II IU grupės vyko į Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešąją biblioteką. Čia vyko susitikimas su rašytoja ir iliustruotoja Kotryna Zyle bei edukacija „Mitinių būtybių slėptuvės“.

Ji vaikams papasakojo, kaip atsiranda knygos ir pristatė savo išleistą knygą „Geriausia diena“. Mažieji ant miniatiūrinio lapelio turėjo nupiešti savo geriausią dieną, apie ją papasakoti, išsirinkti karoliukus, tinkančius tai dienai, kvapus ir medžiagos skiautelę. Viskas turėjo tilpti degtukų dėžutėjeSutalpinti geriausios dienos įspūdžius turėjo padėti  jutimo organai: akys, nosis, rankos, ausys. Vaikai piešė, pasakojo, o bibliotekos darbuotojai visus gausiai pavaišino saldainiais. Su maloniais įspūdžiais grįžome į savo grupes.

PU ir IU grupių mokytojos Rasa Milaševičienė ir Ona Mickevičienė

Gegužės 20, 2024