MOLIŪGŲ - ŽIBINTŲ FIESTA
Spalvingi klevų, ąžuolų, kaštonų ir beržų, augančių Raseinių r. Šiluvos gimnazijos kieme, lapai perkėlė ugdytinius į pasakišką rudeninį pasaulį.

Vaikai ir pedagogai atšventė „Moliūgų – žibintų fiestą“. Apie tai, kad ši šventė yra skirta moliūgams - žibintams, liudijo didelis kieme pūpsančių gražiai išskobtų moliūgų kiekis.

Vaikų džiaugsmas buvo begalinis, kadangi šventė vyko ne tik gryname ore, bet ir buvo pripildyta žaidimais, kuriuose vaikai labai mėgsta dalyvauti. Vaikai ir mokytojos žaidė judriuosius žaidimus, šoko, dainavo. Spalvingi lapai ir moliūgai pasitarnavo ne tik kaip auksinio rudens aksesuarai, bet ir kaip gamtos pažinimo priemonės. Be to, tokios šventės, kuriose dalyvauja visi mažieji gimnazijos ugdytiniai, skatina vaikus bendrauti, judėti ir taip stiprinti sveikatą.

Gimnazijos valgykla  visus vaišino moliūgo sriuba. Labai ačiū už skanią sriubą valgyklos darbuotojams ir ypač vedėjai Laurai Korsakienei. Graži šventė jos dalyviams paliko didžiulį įspūdį, dovanojo gerą nuotaiką ir teigiamas emocijas. Organizuojant šventę padėjo ir vaikų tėveliai, kurie visą savaitę į ugdymo įstaigą nešė įvairiausių dydžių ir spalvų žibintais virtusius moliūgus.

Organizatoriai

Lapkričio 07, 2022