Motinos diena.
Gegužės mėnuo pasipuošia nepaprastai gražia švente – Motinos diena. Tai diena, kai vaikai iš visos širdies sveikina savo mamas, močiutes.

Balandžio 29  dieną, Šiluvos gimnazijoje vyko mamytėms skirtas 1-4 klasių  mokinių šventinis koncertas ,,Gražiausi žodžiai mamai .

Koncertą vedė 3 klasės mokiniai Marija Teišerskaitė ir Jonas Radzišauskis. Pasveikinę  į šventę atvykusias mamas, močiutes pakvietė pasiklausyti lopšinės, pasigrožėti nuotraukomis ir prisiminti, kokie maži buvo jų vaikučiai. Prasmingi ir nuoširdūs žodžiai skambėjo 1-4 klasių mokinių lūpomis. Jie deklamavo eilėraščius, šoko nuotaikingus šokius, dainavo gražiausias dainas, siuntė oro bučinius savo mamytėms ir pūtė muilo burbulus. Džiugu, kad viso koncerto metu mamos negailėjo nei plojimų, nei  šypsenų. Po koncerto mokiniai įteikė mamoms savo kurtus eilėraščius, darbelius, nupieštus portretus, gėlių žiedus.

Dėkojame renginio koordinatorei direktoriaus pavaduotojai ugdymui R. Užumeckienei, pradinių klasių mokytojoms Z. Baltrušaitienei, R. Kriaučiūnienei, šokių mokytojai N. Šlopšienei, muzikos mokytojai J. Oržekauskaitei, dailės - technologijų mokytojai R. Bingelienei, 10 klasės  mokiniui Ernestui Tijūnaičiui.

Gegužės 03, 2022