,,ŽALIASIS RAŠTINGUMAS“ 1 KLASĖJE
Balandžio 20 dieną 1 klasės mokiniai su mokytoja Jolita Oržekauskaite ketvirtąkart dalyvavo licenzijuotos pakuočių atliekų tvarkymo organizacijos „Žaliasis taškas“ organizuojamose edukacijų ciklo „Žaliasis raštingumas 2023“ kūrybinėse dirbtuvėse.

Čia nuotoliniu būdu iš visos Lietuvos ir vėl susirinko apie 300 pradinukų su klasės mokytojomis, darželinukai su auklėtojomis. Iš namuose surinktų nereikalingų spalvoto popieriaus, žurnalų, reklaminių lankstinukų atraižų, spalvotų juostelių ir virvučių, sagų, panaudodami trafaretus ir kitas spalvinimo priemones, vaikai gamino darbelius ,,Mamos dienos staigmenėlė". Su džiaugsmu ir nuostaba vaikai stebėjo, kaip pildėsi jų pačių gamintų darbelių kolekcija, kurią papildė dovanėlės mamai.

Jolita Oržekauskaitė

1 klasės mokytoja