Rajoninis rusų kalbos konkursas – projektas „Žodžio galia“
Gimnazijos 7-8 klasių mokinių komanda (U. Gedvigas, K. Šukutis, M. Vaičulytė, K. Sebeckytė, G. Ramanauskas) balandžio – gegužės mėn. dalyvavo Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų 7-8kl. mokinių rusų kalbos ilgalaikiame nuotoliniame konkurse-projekte „Žodžio galia“.

Gegužės 18d. įvyko video siužetų pristatymas. Vertinimo komisijai susumavus rezultatus II-oji vieta atiteko mūsų gimnazijos komandai. Mūsų mokiniai pasirinko temą „Mano mokykla“, todėl visą tą laiką rinko informaciją, vertė į rusų kalbą, fotografavo ir filmavo gimnazijos erdves bei mokinių pasakojimus. Konkurso metu dalyviai pagilino rusų kalbos žinias, pasitikrino savo užsienio kalbos gebėjimus, dirbo komandoje bei tobulino  informacinių  technologijų įgūdžius. Taip pat  palygino ir įvertino savo kalbos žinias su kitų rajono bendraamžių gebėjimais.

Sveikiname komandą už drąsą, kūrybiškumą ir originalumą.

Rusų kalbos mokytoja – metodininkė Rita Jocienė

Gegužės 25, 2023