Gimnazijos garbė - 2022
Neseniai gimnazijoje nuaidėjo ilgai laukta šventė „GIMNAZIJOS GARBĖ -2022“, Ruduo – tai derliaus metas, todėl susirinkome pasidžiaugti praeitų mokslo metų derliumi – mūsų gimnazijos mokinių pasiekimais ir rezultatais. Mūsų bendruomenėje yra kūrybiškų, darbščių ir atsakingų jaunų žmonių, kurie suvokia, jog pareiga mokytis ir kurti savo ateitį pras

Renginio vedėjai Lukas ir Austėja pakvietė visus susirinkusius sudainuoti gimnazijos himną. Buvo padėkota mokinių tėveliams, kurie energiją, šilumą skiria savo vaikams teisingai ir prasmingai juos auklėdami. Sveikinimo žodžius tarė gimnazijos direktorius Rimas Puidokas, linkėdamas ir ateityje garsinti savo ugdymo įstaigos vardą rajone bei respublikoje. Direktoriaus pavaduoja ugdymui Vaida Dirmauskienė trumpai pristatė mokinių pasiekimus ir visiems linkėjo siekti gerų akademinių rezultatų. Sveikinimo žodžius tarė naujoji gimnazijos prezidentė Justina Mockutė ir  Beatričė Mažeikaitė, kuri iki pat paskutinės klasės keliavo pirmūnės keliu.

Šventės metu mūsų pirmūnai pasidalino savo sėkmės receptais, na o tėvelių linkėjimus perskaitė  Beatričė ir Dovydas. Visiems pirmūnams ir jų tėveliams buvo įteiktos padėkos ir atminimo dovanėlės.

Renginio vedėjai Lukas ir Austėja vienus po kitų kvietė į sceną atlikėjus- žiūrovai galėjo mėgautis mūsų vyresniųjų mokinių atliekamais šokiais.  Sielas džiugino mūsų  abiturienčių balsai – Beatričė Mažeikaitė padainavo lyrinę dainą „ Listen“, Rugilė Tovtkevičiūtė ir Kamilė Petrauskaitė pakvietė pasiklausyti dainos „Nebijok“. Ši  daina tarsi siuntė visiems žinutę, jog turėtume  suprasti, kad mokslas nėra bausmė, o įrankis, su kuriuo įmanoma nuveikti įdomiausius dalykusTuriningas renginys sujungė bendrai gražiai patirčiai visą Šiluvos gimnazijos bendruomenę.

Jaunoji žurnalistė Vilmantė Naikutė

Lapkričio 09, 2022