Edukacinė ekskursija į Vytauto Didžiojo karo muziejų.
2023 m. sausio 18 d. I klasės mokiniai vyko į edukacinę ekskursiją, į Vytauto Didžiojo karo muziejų. Ekskursijos tikslas-supažindinti mokinius su Lietuvos karo istorija ir eksponatais.

Gidas papasakojo apie Lietuvos kariuomenę, jos kovą už nepriklausomybę ir laisvę, apie karių pasiryžimą ginti savo šalį. Mokiniai apžiūrėjo daugybę eksponatų, kurie simbolizavo ginklų evoliuciją, karo lauke vykusias kovas, karių aprangą. Autentiški eksponatai sudarė tikroviškumo įspūdį. Su susidomėjimu mokiniai apžiūrėjo artilerijos pabūklus, karo ir tarpukario laikų karininkų ir kareivių, valstybės veikėjų asmeninius daiktus, dailės kūrinius, dokumentus bei Dariaus ir Girėno lėktuvo nuolaužas. Buvo aplankyta Ukrainos karo laikų paroda.

Ši ekskursija buvo skirta gimnazijos mokinių pilietiškumo ugdymui. Ekskursijos tikslas pasiektas ir mokiniai įgijo daug naujų žinių apie Lietuvos karo istoriją.

I klasės auklėtoja Janina Nyderienė

Sausio 23, 2023