Pasidalinkime Kalėdų laukimu
Kai tik gruodis pradeda skaičiuoti pirmąsias savo dienas, visų širdys prisipildo laukimo, džiaugsmo ir rūpesčių. Pamažu artėja žiemos šventės. Pats nuostabiausias laikotarpis – Kalėdų laukimas. Tai –stebuklingas laikas.

Šiluvos gimnazijos IUG ir PUG grupių mokytojos su  savo grupių vaikučiais suorganizavo akciją „Pasidalinkime Kalėdų laukimu“. Savo grupėse gamino kalėdinius eglučių žaisliukus. Gruodžio 12-16 dienomis vaikščiojo po balta žiemos skraiste pasidabinusią Šiluvą ir  visiems sutiktiems  miestelio gyventojams bei svečiams dovanojo savo pasigamintus rankų darbo žaisliukus su pačiais nuoširdžiausiais linkėjimais.

Mūsų manymu, dovanojimo džiaugsmo jausmą reikėtų perteikti ir vaikams. Kuo daugiau apie tai kalbėsime ir veiksime, tuo tvariau vaikai įsisavins tikrąją dovanojimo reikšmę. Labai malonu būti įvertintu, nepamirštu, mylimu, tačiau ne ką svarbiau tą jausmą kurti ir dovanoti kitiems. Šia akcija norėjome savo ugdomiems  vaikučiams parodyti, koks malonus yra dovanojimo jausmas.

Gražių, jaukių ir ramių Jums artėjančių švenčių.

Organizatori

Gruodžio 19, 2022