Respublikinis matematikos renginys „Moku, pritaikau“
Respublikinis matematikos renginys „Moku, pritaikau“ Kovo 14 d. mokykloje vyko tradicinis matematikos konkursas “Moku, pritaikau”.

Renginyje dalyvavo 6 mokyklos: Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija, Raseinių r. Viktoro Petkaus progimnazija, Raseinių r. Betygalos Maironio pagrindinė mokykla, Šiaulių sanatorinė mokykla ir mokyklos šeimininkai - Raseinių r. Šiluvos gimnazija. Mokiniai turėjo atlikti individualias, komandinę, ir kūrybinę užduotis. Užduotis parengė gimnazijos matematikos mokytoja metodininkė Rasa Samušytė. Mokiniai susidomėję atliko kūrybinę užduotį, per kurią reikėjo “pastatyti” Leonardo da Vinci tiltą. Visi renginio dalyviai mokyklos valgykloje buvo pavaišinti pica.

Matematikos mokytoja Danguolė Radzišauskienė

Kovo 27, 2023