Rytmetis „Dėdės Rudenėlio dovanos“.
Atskubėjęs ruduo padovanojo daug nuostabių, spalvotų akimirkų ir rudens gėrybių – tik spėk viskuo grožėtis ir rinkti, kas po kojomis šnara, čeža, krenta, kutena…

Spalio 12 d. Šiluvos gimnazijos mažieji, pasipuošę rudeninėmis karūnomis rinkosi aktų salėje į rytmetį „Dėdės rudenėlio dovanos“. Pagrindinis šventės tikslas – turtinti vaikų žinias apie rudens gėrybes, jų įvairovę. Šventė buvo linksma ir turininga. Vaikus aplankė dėdė Rudenėlis. Dalyvaudami renginyje vaikai patyrė daug džiugių emocijų, aktyviai dalyvavo šventėje, šoko, dainavo daineles apie rudenėlį, mokėsi būti vienas šalia kito ir džiaugtis visi drauge. Su dėde Rudenėliu atliko STEAM veiklą „Rudens kompotas“. Vaikai buvo kviečiami eksperimentuoti, tyrinėti: kurie įmesti į „kompotą“ daiktai plaukia, kurie skęsta, kodėl…? Buvo smagu išgirsti įvairius vaikų pamąstymus. Vaikai su dėde Rudenėliu dalijosi žiniomis ir pastebėjimais apie rudens derlių, orą, darbus, pramogas rudenį. O rytmečio užbaigimui, dėdė Rudenėlis pakvietė vaikus į kūrybines dirbtuves, sukurti paveikslus iš gamtinės medžiagos, kad rudens spalvomis būtų galima džiaugtis dar ilgai.

Iškeliaudamas dėdė Rudenėlis linkėjo dar pasidžiaugti rudeniu. Prisirinkus klevo lapų, išlukštenti iš patikusio kiauto apvalutį rudašonį kaštoną, pabraidyti po drėgnas miško samanas, tankmėje paieškoti pasislėpusio, užsilikusio baravyko… Gražaus, spalvoto ir šilto Jums rudens!

Spalio 17, 2023