Socialinė - pilietinė akcija „Ištieskime pagalbos ranką“ Šiluvos gimnazijoje
Kasmet Raseinių r. Šiluvos gimnazijoje vykdoma socialinė - pilietinė akcija „Ištieskime pagalbos ranką“.

Šiemet gimnazijos bendruomenė vykdė socialinę - pilietinę paramos akciją, skirtą paremti „Maisto banką“. Socialinė – pilietinė veikla – tai sudėtinė gimnazijoje įgyvendinamos bendruomenės stiprinimo programos dalis, kuri ugdo pilietinę bei socialinę kompetencijas, kurios formuoja ir stiprina mokinių socialinius įgūdžius, plėtoja dvasines asmens savybes, vertybines nuostatas, būtinas sėkmingai socialinei integracijai.

Lapkričio – gruodžio mėnesiais gimnazijos bendruomenės nariai buvo kviečiami aukoti įvairių maisto produktų, stiklainių „Maisto bankui“ ir skirti beglobiams gyvūnams piniginę paramą. Džiugu, kad prie organizuojamos pilietinės akcijos prisijungė visa gimnazijos bendruomenė, jų artimieji ir jau prieš didžiąsias metų šventes Šiluvos gimnazijos atstovai apsilankė Šiaulių „Maisto banko“ įstaigoje, į kurią buvo nuvežta ilgo galiojimo maisto gaminių bei produktų. 

Pilietiškumas - tai neabejingumas kito žmogaus rūpesčiams ir skausmui. Jo neišmokstame patys savaime. Pilietinį jautrumą kitų vargams reikia ugdyti(-s). Ši paramos socialinė - pilietinė akcija moko dalintis ir rūpintis kitais, nesiekiant sau asmeninės naudos. Tad labai džiugu, kad  Šiluvos gimnazijos bendruomenė yra pilietiška ir neabejinga. Labai smagu daryti gerus darbus, dar smagiau daryti juos visiems kartu. 

Ačiū, visiems, kurie prisidėjo prie šios pilietinės socialinės - akcijos!

Sausio 10, 2023

Palikite komentarą
Jūsų vardas Saugos kodas
Jusų komentaras