IŠVYKA Į KLAIPĖDĄ
Kalėdų stebuklas lengvai peržengia laiką ir erdvę. Todėl Kalėdų senelis mus pasiekia įvairiausiais keliais: sniego, dangaus-žvaigždžių rogėmis, net nusileidžia per kaminą!

Kalėdų stebuklas lengvai peržengia laiką ir erdvę. Todėl Kalėdų senelis mus pasiekia įvairiausiais keliais: sniego, dangaus-žvaigždžių rogėmis, net nusileidžia per kaminą! O į Klaipėdą jis atkeliaus, be abejo, vandens keliu! Ir apsigyvens per šventes Kopgalyje, kur marios susitinka su jūra, ir yra įsikūrę delfinų namai. Delfinariumas taps stebuklingais Kalėdų senelio rūmais, kur krištolinio parko fontanai trykšta dovanomis, kur su snaigėmis valso ritmu sukasi Kalėdų senelio padėjėjai ir draugai delfinai.

             Raseinių r. Šiluvos gimnazijos 7, 8 ir 9 klasių mokiniai,  kartu vyko su auklėtojomis Neringa Šlopšniene, Janina Nyderiene ir Daiva Stoškiene   į Klaipėdos delfinariumą ,,Kalėdinė pasaka su delfinais“.  Šį gražų, jauną kolektyvą palydėjo ir Raseinių rajono Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė,  kuri   kasmet aktyviai dalyvauja   Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos rengiamame konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse“ ji visus pasveikino ir priminė, kaip teisingai nešioti šviesą atspindinčias priemones , kaip saugiai elgtis gatvėje, pėsčiųjų perėjoje. Pravedė instruktažą, kaip saugiai reikia laikytis eismo taisyklių. Visiems vykstantiems buvo išdalinti  po šviesą atspindintį atšvaitą, kuriuos dovanojo Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos. Taip užtikrinome, kad mūsų vaikučiai saugiai nuvyks į  Klaipėdą ir saugiai grįš į namus.

Gruodžio 21, 2021

Palikite komentarą
Jūsų vardas Saugos kodas
Jusų komentaras