Projekto partnerių susitikimas Šiluvos gimnazijoje
Mūsų gimnazija bendradarbiauja su Turkija, Ispanija, Bulgarija ir Rumunija. Pirmasis projekto partnerių susitikimas vyko Bulgarijoje, gruodžio 3-7 dienomis. Į Bulgariją vyko keturių mokinių komanda ir dvi anglų kalbos mokytojos.

Antrasis projekto partnerių susitikimas vyko Lietuvoje, Šiluvos gimnazijoje. Kovo 3-9 dienomis į mūsų gimnaziją atvyko keturių šalių komandos. Mokiniai gyveno gimnazijos mokinių šeimose.

   Visą savaitę buvo aptarinėjama šių dienų aktuali tema - patyčios. Vyko paskaitos, praktinės veiklos komandose, diskusijos. Žinoma, mokiniai ir pramogavo, dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse,  lankėsi gražiausiose Lietuvos ir mūsų krašto vietovėse, kur susipažino su kultūra bei tradicijomis ragavo lietuviškus patiekalus.

   Pirmąją dieną gimnazijoje vyko iškilmingas svečių sutikimas. Projekto dalyvius pasveikino gimnazijos direktorius ir Šiluvos miestelio seniūnas. „Single vyko į susitikimą su Raseinių rajono meru, lankėsi„ Raseinių rajono gražiausiose vietose “,„ Tytuvėnų miškų muziejuose “ir„ edukacinėse programose “„ Tamsos klajūnai “Tytuvėnų regioniniame parke. Savaitės eigoje svečiuose linksminosi Užgavienių šventėje, jai ruošėsi gamindami kaukes. Dalyviai vyko į Lietuvos sostinę Vilnių. Susipažino su mūsų šalies istorija Valstybės pažinimo centras. Apžiūrinėjo Vilniaus senamiestį. Pramogavo „Robotų mieste“. Taip pat aplankė Trakus ir Trakų pilį. Kitą dieną vyko į nuostabų miestą Kauną. Aplankė Tado Ivanausko zoologijos muziejų, Vytauto Didžiojo karo muziejų, Kauno pilį bei Rotušės aikštę. 

   Laisvo laiko dalyvių susiburdavo kartu nuorodos praleisti laiką. Žaisdavo sportinius žaidimus, linksmindavosi. Labai džiugu, kad visi dalyviai bendravo kaip geri draugai, buvo vieni kitiems tolerantiški, draugiški. 

   Paskutinį projekto partnerių susitikimo vakarą įvyko atsisveikimo vakaras. Visiems   buvo įteikti dalyvavimo tarptautiniame projekte sertifikatai. Dalyviai linksmai praleido laiko drauge, žaidė liaudies žaidimus ir ratelius. Buvo nuoširdūs, jausmingi atsisveikimai.

Trečiasis projekto partnerių susitikimas gegužės mėnesį vyks Ispanijoje.


Indrė Jagminienė projekto koordinatorė,

Angelė Galinaitienė projekto dalyvė atsakinga už veiklas

Liepos 26, 2021

Palikite komentarą
Jūsų vardas Saugos kodas
Jusų komentaras