Prevencinė paskaita ,,Asmens higiena ir užkrečiamos ligos”
Asmens higiena – svarbi kiekvieno žmogaus sveiko gyvenimo dalis, kuri padeda apsisaugoti nuo daugelio užkrečiamųjų ligų.

Higienos įgūdžiai dažniausiai susiformuoja vaikystėje tėvų, kitų suaugusiųjų dėka, tačiau apie higienos įgūdžius vaikams reikia priminti nuolat. Tik taip pamažu ugdomas vaiko supratimas, kad būti gražiam, pirmiausiai reiškia būti švariam ir tvarkingam. Balandžio 28 d. 5 klasės mokiniai išklausė paskaitą apie viso kūno švaros svarbą, rankų higieną, kodėl rankų švara tokia svarbi sveikatai, kaip dažnai jas reikia plauti.  Kad formuotųsi įgūdžiai,  vaikai kantriai mokosi rūpestingai ir teisingai plauti rankas,  stengiasi nuplauti visus „microbus” ir „virusus“. O suprasti, ar tikrai rankytes švariai nuplovėme, pastebėti padėjo „stebuklingi milteliai“ ir „stebuklingas prožektoriukas“.

Socialinė pedagogė Džiuljeta Lanzbergienė

Gegužės 02, 2022