Vasario 16-oji
Atvira lietuvių kalbos pamoka „Lietuva, kai aš tave tariu, prieš akis sumirga raštų raštai“, skirta Vasario 16 – ajai.

8 klasėje vyko lietuvių kalbos pamoka, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Aštuntokai prabilo Mažvydo kažkada tartais žodžiais – „Klausykitės gerai... Širdim klausykit!“

Enrikas kalbėjo, kad gera gyventi valstybėje, kuri kvepia šviežia rugių duona. Haroldas teigė, jog nepriklausomybės verti tik dori, sąžiningi žmonės. Greta, Arnas deklamavo apie  laisvės vėliavą, lietuvišką dvasią. Deimantė, Kornelija, Akvilė, Justinas džiaugėsi galėdami pasakyti, jog tėvynė yra vienintelė.

Jeigu aštuntokai, tardami lietuvišką žodį pajuto medaus ir kraujo skonį, išgirdo šaukiančią volungę, tai mokytoja ir bibliotekininkė pamokos tikslą pasiekė.

R. Norkienė, R.Šilvienė.

Vasario 11, 2022