Žaliasis raštingumas
Šiluvos gimnazijos 3 klasės mokiniai su mokytoja Rasa Kriaučiūniene dalyvavo nuotolinėse kūrybinėse dirbtuvėse ,,Žaliasis raštingumas‘‘, kurias organizavo pirmoji ir didžiausia licencijuota pakuočių atliekų tvarkymo organizacija Lietuvoje „Žaliasis taškas“.

Edukacijų metu buvo akcentuojama rūšiavimo svarba, teisingas praktinis aplinkosaugos principų taikymas kasdienėje veikloje. Vasario 15 dieną Žaliojo raštingumo edukacijoje ruošėmės Lietuvos valstybės atkūrimo dienos šventei - iš antrinių pakuočių atliekų gaminome dekoracijas ,, širdeles‘‘, kuriomis papuošėme savo klasę. Vasario 29 dieną atsisveikinome su žiema ir pasitikdami parskrendančius paukščius bei panaudodami antrines pakuočių žaliavas, gaminome ,,paukštelius‘‘, pirmajai pavasario šventei - Kaziuko mugei.

Dalyvaudami edukacijose dar kartą įsitikinome, jog būti gamtai draugišku žmogumi – nesudėtinga ir prasminga!

3 klasės mokytoja Rasa Kriaučiūnienė

Kovo 06, 2024