,ŽALIASIS RAŠTINGUMAS“ 1 KLASĖJE
Kovo 23 dieną 1 klasės mokiniai su mokytoja Jolita Oržekauskaite ir toliau dalyvavo licenzijuotos pakuočių atliekų tvarkymo organizacijos „Žaliasis taškas“ organizuojamose edukacijų ciklo „Žaliasis raštingumas 2023“ kūrybinėse dirbtuvėse.

Susitikimų tikslas - supažindinti pradinių klasių mokinius su teisingu praktiniu aplinkosaugos principų taikymu kasdienėje veikloje, parodant, jog būti gamtai draugišku žmogumi yra nesudėtinga ir prasminga! Čia nuotoliniu būdu iš visos Lietuvos ir vėl susirinko apie 300 pradinukų su klasės mokytojomis, darželinukai su auklėtojomis. Iš namuose surinktų nebereikalingų metalinių indelių, įvairių nereikalingo spalvoto ar margo popieriaus atraižų, siūlų, senų sagų, žemės ir žolyčių sėklų, karštų klijų ir su kitomis spalvinimo priemonėmis vaikai gamino velykinių motyvų dekoraciją – zuikį žolyčių pievoje. Su džiaugsmu ir nuostaba vaikai stebės augančią žolytę zuikio pievoje ir žaliuojančiu žydėjimu sutiks artėjančias šv. Velykas.

1 klasės mokytoja Jolita Oržekauskaitė

Kovo 27, 2023