Tradiciškai paminėjome Žemės mėnesį
Balandžio 22 – ąją minima Tarptautinė motinos Žemės diena, raginanti ir įpareigojanti konkrečiais darbais prisidėti prie gamtinės aplinkos saugojimo ir puoselėjimo.

Ši diena tarsi simboliškai pabaigia kovo 20-ąją (pavasario lygiadienį) prasidėjusį Žemės mėnesį. Šioms datoms paminėti mokykloje vyko aplinkosaugai skirti renginiai, kuriuose mokiniai turėjo parodyti savo žinias, gebėjimus ir išradingumą. Geografijos ir gamtos mokslų mokytojų paskatinti ugdytiniai dalyvavo įvairiose netradicinio ugdymo veiklose: rengė pranešimus, kūrė gamtosauginį kodeksą, žiūrėjo ir aptarė filmus, skatinančius ekologinį sąmoningumą, piešė piešinius tema ,,Bundanti gamta“, fotografijose įamžino gamtos raštus, dalyvavo VU organizuojamose paskaitose.

Balandžio 28, 2021