„Advento vainikas“

Net 11 Advento vainikų iš Šiluvos gimnazijos išvyko į parodą, kurią kasmet organizuoja Raseinių specialioji mokykla. Puikius kūrybinius darbus, įkvėpti kalėdinės nuotaikos, sukūrė Milita ir Dominykas iš 4 kl., Sandra ir Ignas iš 6 kl., Otilija, Gabrielė ir Justina iš 7 kl., Edvinas, Gabrielius ir Nojus iš 8 kl. bei devintokas Tomas. Šiaulių darbų skaičius – pats gausiausias! Mokiniams savo užsiėmimuose padėjo socialinė pedagogė, patarė logopedės ir specialiosios pedagogės, o Ignui – ir senelis. Pasidžiaukime, pasigrožėkime mokinių darbų nuotraukose.

Parodą „Advento vainikas“ galima rasti Raseinių pirminės sveikatos priežiūros centras nuo gruodžio 15 d.

Džiuljeta Lanzbergienė, Dovilė Žalienė, Sigita Šedienė

Gruodžio 13, 2023