Tarptautinis šokių konkursas – festivalis ,, Dance Box 2023“

2023 m. lapkričio 25d. gimnazijos 5 kl. mokinės: Džestina K., Auksė K., Goda N.,Gabija M.,Dovilė T.,Marija T.,Milda ž., kartu su šokių mokytoja Neringa Šlopšniene vyko į tarptautinį šokių konkursą – festivalį ,,Dance Box 2023“ Kaunas. Konkursas vyko Žalgirio arenos amfiteatre. Dalyviai buvo atvykę ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. Konkurse dalyviai buvo suskirstyti pagal penkias amžiaus grupes, nuo pačių mažiausių iki suaugusiųjų.

5 kl. mokinės laimėjo 2- ąją vietą. Sušoko gatvės šokį ,,Pop dance“. Konkurso dalyviai buvo apdovanoti medaliais, taure, padėkomis.

Šokių mokytoja metodininkė Neringa Šlopšnienė

Lapkričio 28, 2023