„Pyragų diena Šiluvos gimnazijoje“
Kai medžiai nusimeta savo rūbą, saulės spindulių darosi vis mažiau ir mažiau, o šventinės lemputės dar neįžiebtos, „Pyragų diena“ yra puiki proga pasidalinti šiluma ir gerumu. Lapkričio 8-osios rytą, Šiluvos gimnazijos vestibiulis pakvipo cinamonu, vanile, draugyste, šiluma ir gerumu.

Kai medžiai nusimeta savo rūbą, saulės spindulių darosi vis mažiau ir mažiau, o šventinės lemputės dar neįžiebtos, „Pyragų diena“ yra puiki proga pasidalinti šiluma ir gerumu. Lapkričio 8-osios rytąŠiluvos gimnazijos vestibiulis  pakvipo cinamonu, vanile, draugyste, šiluma ir gerumu. 

Pyragus, sausainius, pyragėlius, keksiukus, meduolius Pyragų dienai kepė: vaikučių tėveliai, patys vaikai ir darželio grupių mokytojos. Akcijos metu surinkta - 415 eurų, ši suma bus pervesta  sunkiai sergančio Mantuko mamai Ingridai. Mamai Ingridai linkime stiprybės, Mantukui sveikatos. 

Tegul pyrago gabalėlis primena mums, jog ne visiems gyvenimas yra saldus, dalinkimės gerumu ir atjauta su tais, kuriems to labiausiai reikia. Ačiū už Jūsų gerumą! Lai gerumas ir bendruomeniškumas mus visus vienija.

Lapkričio 13, 2023

Palikite komentarą
Jūsų vardas Saugos kodas
Jusų komentaras