Kelionė į Ispaniją
Šiluvos gimnazijos bendruomenė dalyvauja Erasmus+ projekte “Be Buddy, NOT Bully“.

„Jame mūsų gimnazija bendradarbiauja su Turkijos, Ispanijos, Bulgarijos ir Rumunijos mokyklomis“. Pirmasis projekto partnerių susitikimas vyko Bulgarijoje, gruodžio 2-8 dienomis, antrasis - Lietuvoje kovo 3-9 dienomis. 

    Trečiojo susitikimo metu visų projektų dalyviai dalyvavo į Ispaniją gegužės 4-11 dienomis. „Šiluvos gimnazijos atstovavo 8- I kl. penkių mokinių komanda, lydima dviejų anglų kalbos mokytojų. Projekto tikslas yra siekti mokinių bendradarbiavimo ir mažinti patyčias „Bendradarbiauti geriau nei patyčios“, todėl visą savaitę mokėsi leidimo laiko bendraudami, dalyvaudami įvairiose veiklose, kai ne tik ieškojome būdais, bet ir gražinome leidimo laiką. 

    Mes gyvenome Llerenoje. Llerena yra Badajoz provincijoje, Extremadijoje. Savaitės metu aplankėme du miestus, esančius netoli Llerenos-Meridą ir Kordobą. „Meridoje žaidėme orientacinį žaidimą, taip susipažindami su miesto svarbiausiais vietomis, leidome laiką su projekto draugais. „Kordoboje aplankėme mečetę“ („Mezquita“), pabėgimo kambarius, apžiūrinėjome savo miesto architektūrą. 

    Kitomis dienomis aktyviai leidome laiko sportinėse veiklose. Komandose kūrėme nacionalinius verslo planus. Vyko visų šalių komandų pristatymai. Vakarieniavome su miesto meru. Mokėmės šokti ispanų tradicinius šokius. Laisvo laiko metu dalyvaujant susiburdavome kartu linksmai praleisti laiką, eidavome vakarieniauti, pramogauti. Visi bendravome artimai, kaip geri draugai. Džiugu, kad šeimos mus priėmė šiltai, jautėmės lyg namuose.

Ši savaitė Ispanijoje buvo be galo įsimintina, pilna nuorodų akimirkų. Į Lietuvą sugrįžome su dideliu įspūdžių bagažu.


                                                                                       Ig. mokinės Agnė Rimkutė ir Gabija Masiulytė,

projekto dalyvės

Liepos 26, 2021

Palikite komentarą
Jūsų vardas Saugos kodas
Jusų komentaras