Ikimokyklinių ir priešmokyklinės grupės projektas „Sveikas užkandis“
Kovo mėnesį vyko ikimokyklinių ir priešmokyklinės grupių projektas „Sveikas užkandis“.

Tai sveikos gyvensenos ugdymo projektas, suteikiantis vaikams žinių apie sveikus produktus bei sveiką mitybą. Vaikai tapo sveikuoliškų užkandžių ekspertais, gamino kartu su tėveliais sveikus užkandžius, juos nufilmavo ar nufotografavo. Mėnesio pabaigoje, susirinkusios visos grupės į vieną klasę, aptarė, ką sveika valgyti. Vaikai pademonstravo savo sveikus užkandžius, papasakojo, kokius produktus naudojo jiems pagaminti. Labai dėkojame Andajaus Dzimido, Faustos Petrylaitės, Mato Zajausko, Jono Lukošiaus, Mato Klijūno, Gusto Mockevičiaus, Paulos Martinaitytės, Kajaus Žukausko mamytėms prisidėjusioms prie šio projekto.

Priešmokyklinio ugdymo auklėtoja Rasa Milaševičienė

Balandžio 09, 2024