Jaunųjų šaulių stovykla „Jaunasis šaulys – draugiškas šaulys“

Spalio 14-15 dienomis gimnazijoje vyko rajoninė jaunųjų šaulių stovykla ,,Jaunasis šaulys- draugiškas šaulys“. Į stovyklą susirinko nemažas būrys mokinių iš Betygalos Maironio pagrindinės mokyklos, Ariogalos gimnazijos, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos bei Girkalnio  pagrindinės mokyklos. Atvykę į gimnaziją, jaunieji šauliai susiskirstė į būrius ir išžygiavo pasižvalgyti po naktinę Šiluvą. Vietiniai šauliai aprodė savo broliams ir sesėms Šiluvos miestelį ir jo apylinkes. Grįžę iš žygio jaunieji šauliai ragavo  skanią kareivišką košę. Po vakarienės vyko diskoteka, o po jos visi gerai nusiteikę  ėjome miegoti. Kaip ir kiekvienoje stovykloje rytas prasidėjo mankšta, kurioje aktyviai dalyvavo visi žygio dalyviai. Vėliau vyko rikiuotė, šaudymo pratybos, pažintis su šaulių sąjungos veikla, šauliškos estafetės. Smagiai  praleidome laiką su savo senais draugais bei  susiradome naujų. Iki kito susitikimo.

Jaunoji žurnalistė Deimantė Danusaitė

Spalio 24, 2022