RESPUBLIKINIS ŠOKIŲ KONKURSAS – FESTIVALIS ,,ŠOKIO FIESTA 2022“.
Konkursas vyko Raseinių r. Šiluvos gimnazijoje. Renginį organizavo šokių mokytoja metodininkė Neringa Šlopšnienė ir Raseinių švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Valdonė Balčaitienė.

Konkursą vertino trys komisijos narės:

1. Rugilė Dailidaitė - choreografė, trenerė, pedagogė, studijos RED įkūrėja ir žinoma šokėja, šokanti nuo 1997 metų. Rugilė Dailidaitė dalyvauja įvairiuose televiziniuose projektuose. Taip pat Rugilė Dailidaitė yra Lietuvos šokio asociacijos PREZIDENTĖ
  2. Natalija Tokareva - Šokių klubų Vilnis savininkė, Lietuvos sportinių šokių federacijos teisėja.
  3. Gintarė Guželienė -   Pakražančio kultūros centro choreografė ir Pakražančio gimnazijos šokio mokytoja. Konkursų komisijos narė. Oraganzuoja ir aktyvai dalyvauja renginiuose, projektuose ir koncertinėse veiklose.

Šokių festivalyje dalyvavo 435 dalyviai. Dalyviai buvo suskirstyti į keturias amžiaus grupes. Kiekvienoje grupėje komisija vertino I-II-III vietas:

Gegužės 02, 2022