Edukacinė veikla
Rugsėjo 23 d. 5, 6, 7 klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje veikloje, skirtoje mokinių sportiškumui ugdyti ir skatinti domėjimąsi karjeros planavimu.

Rugsėjo 23 d. 5, 6, 7 klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje veikloje, skirtoje mokinių sportiškumui ugdyti ir skatinti domėjimąsi karjeros planavimu. Praktinį užsiėmimą, lokomocinius pratimus visoms raumenų grupėms, vedė lektorius socialinių mokslų daktaras, sporto edukologas Andrius Norkus. Mokiniai, vykdydami svečio nurodymus, turėjo galimybę pabūti medžiojančiais driežais, meškomis, šuoliuojančiomis beždžionėmis, zombiais, skorpionais ar chameleonais. Daugeliui mokinių pasisekė atkartoti sporto edukologo parodytus judesius. Mokiniams ši veikla paliko gerą įspūdį.

Rugsėjo 29, 2022