Solidarumo bėgimas „Gelbėkit vaikus“

2022 m. spalio 12 d., Raseinių r. Šiluvos gimnazijos mokiniai ir mokytojai prisijungė prie jau 9-ąjį kartą organizuojamo kasmetinio Solidarumo bėgimo – puikia tradicija tapusios organizacijos „Gelbėkite vaikus 2022“ socialinės iniciatyvos. Šio bėgimo misija – pasaulį daryti geresnį, skatinant solidarumą ir renkant paramą tiems, kam jos labiausiai reikia. Mokykla – ideali vieta, kurioje galima skatinti bei ugdyti pagrindines vaikų vertybes, tokias kaip solidarumas ir pagarba. Labai svarbu informuoti ir šviesti vaikus apie nelygybę, nes mokykloje suformuotas požiūris ir įdiegta tolerancija kuria vieningą ir stiprią visuomenę. Dėkojame bėgime dalyvavusiems mokiniams ir jų rėmėjams, kurių paaukota suma prisidėjo prie gražios organizacijos „Gelbėkite vaikus“ iniciatyvos, su tikslu padėti tiems Lietuvos ir Ukrainos vaikams, kuriems labiausiai reikia mūsų pagalbos.

Jaunoji žurnalistė Austėja Buivydaitė

Spalio 24, 2022