Tolerancijos žibintas
2023 metų Tolerancijos dienos idėja – Tolerancijos žibintas.

2023 metų Tolerancijos dienos idėja – Tolerancijos žibintas. Rudenį yra mažiau šviesos, kurios reikia visiems. Šviesa asocijuojasi su gėriu, pozityvumu. Pasaulyje vykstant kariniams konfliktams, svarbi tampa mintis, jog šviesa turi nugalėti tamsą. Todėl šių metų simbolis – Tolerancijos žibintas, skirtas skleisti toleranciją, gėrį, pakantumą ir taiką.

Ketvirtadienį, lapkričio 16 dieną, gimnazijos mokiniai kartu su mokytojais ir klasių vadovais aiškinosi  žodžio „tolerancija“ prasmę, kalbėjo apie aplinką, kurioje gyvename. Vėliau mokiniai papuošė kabinetų duris savo pagamintais žibintais. Reikia tikėtis, jog simbolinė žibintų šviesa sušildys žmogaus vidinį pasaulį ir padės atsiskleisti gerosioms žmogaus savybėms.

Jaunoji žurnalistė   IIi kl. mokinė Vilmantė Naikutė

Lapkričio 23, 2023