Integruota rusų - vokiečių kalbų pamoka „Mano mokykla“
Vasario 7d. vyko integruota rusų-vokiečių kalbų pamoka „Mano mokykla“ su 7 klasės mokiniais. Pamoką vedė mokytojos metodininkės Rita Jocienė ir Janina Nyderienė. Šios pamokos devizas buvo J. W. Gėtės žodžiai „Žmogus, kuris nemoka svetimų kalbų, nieko neišmano ir apie savo kalbą“.

Pamokos uždavinys: remdamiesi įgytomis žiniomis, pamokos medžiaga mokiniai nupieš plakatą ir gebės pristatyti savo mokyklą 2-3 sakiniais rusų-vokiečių kalbomis.

           Pamoka prasidėjo nuo ekskursijos po mokyklą. Mokiniai sakė kabinetų pavadinimus dviem kalbomis, lygino žodžius, ieškojo skirtumų. Po ekskursijos pamoka vyko kabinete, kur mokiniai pakartojo žodžius ir turėjo nupiešti plakatą su mokykla, bei užrašyti kuo daugiau žodžių rusų-vokiečių kalbomis. Mokiniai dirbo 2 grupėmis. Jie aktyviai tarėsi, dalinosi užduotimis, piešė ir rašė. Kiekviena grupė pristatė draugams savo plakatus ir keliais sakiniais pristatė mokyklą. Pamokos pabaigoje vyko refleksija. Iš mokinių atsiliepimų galima suprasti, kad pamoka pavyko ir jie norėtų daugiau tokių pamokų. 

           Mokytojos pagyrė mokinius už aktyvų dalyvavimą pamokoje ir įvertino jų žinias.


                                                              Mokytojos Janina Nyderienė ir Rita Jocienė

Vasario 09, 2023

Palikite komentarą
Jūsų vardas Saugos kodas
Jusų komentaras