DAILYRAŠČIO KONKURSAS 1 - 2 klasėse
Gegužės mėnesio pradžioje 1 ir 2 klasių mokiniai dalyvavo mokykliniame dailyraščio konkurse, kurio tikslas - ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius.

Dailiojo rašto darbą mokiniai rašė į gimtajai kalbai skirtą sąsiuvinio dvilapį: 1 klasės mokiniai rašė į pirmai klasei skirtus sąsiuvinio lapus, 2 klasės  - į antrai klasei skirtus sąsiuvinio lapus. Visi dalyviai gavo gimnazijos pradinių klasių mokytojų metodinio būrelio padėkas už dalyvavimą konkurse, nugalėtojams buvo įteikti gimnazijos pradinių klasių mokytojų metodinio būrelio diplomai. Dailiausiai rašančiais mokiniais 1 klasėje tapo Austėja Stunžėnaitė (I vieta), Rokas Maselskis (II vieta), Ugnius Ševelis (III vieta), 2 klasėje – Gustė Vinčiūnaitė ir Gytis Ševelis (I vieta), Ieva Baltrušaitytė ir Karolis Vitkus (II vieta), Rusnė Putvinskaitė ir Nojus Liorencas (III vieta). Mokinius konkursui ruošė: 1 klasės mokytoja Jolita Oržekauskaitė ir  2 klasės mokytoja Rasa Kriaučiūnienė.

Birželio 05, 2023