Šimtadienio šventė
Vasario 25d. Šiluvos gimnazijoje įvyko abiturientų VIII laidos šimtadienis.

Vasario 25d. Šiluvos gimnazijoje įvyko abiturientų VIII laidos šimtadienis. Šventę pradėjo III klasės mokiniai, pasitikdami "Šiluvos ligoninės" registratūroje ir patikrindami svečių sveikatą. Salėje visus susirinkusius pasveikino direktoriaus pavaduotoja ugdymui Regina Užumeckienė. Ji palinkėjo mokiniams geros kloties laikant egzaminus. Po pavaduotojos kalbos III klasės mokiniai pristatė linksmą programą, padovanojo abiturientams kalendorių, vitaminų egzaminų baimei malšinti ir įteikė pusatestačius. Programos pabaigoje vienuoliktokai įnešė didžiulį tortą. O abiturientų tėvai nuotoliniu būdu palinkėjo sėkmės nelengvame egzaminų maratone. Dabar liko tik susikaupti ir skaičiuoti iki egzaminų likusias dienas.

Kovo 01, 2022