“Laisvės keliu”
Kovo 7-10 dienomis 1-IV mokiniai dalyvavo projekte “Laisvės keliu” .

Kovo 7-10 dienomis 1-IV mokiniai dalyvavo  projekte “Laisvės keliu” ir visuomeninėje akcijoje “Laisvės šokis”, skirtame Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo  dienai paminėti. Visą savaitę istorijos mokytoja R. Šauklienė vedė pilietines pamokas “Nuo   valstybės susikūrimo iki šių dienų”, šokio mokytojos N. Šlopšnienės vadovaujami mokiniai mokėsi šokti “Laisvės šokį ”, o muzikos mokytoja D. Stoškienė mokė dainų apie laisvę. 1-4 klasių mokiniams vyko judriųjų žaidimų popietės, o 5-IV klasių mokiniai dalyvavo smiginio varžybose, kurias suorganizavo kūno kultūros mokytoja L. Maraulienė.   Džiaugiamės mokinių aktyvumu ir pasiektais rezultatais, juk smiginis - tai žaidimas, reikalaujantis ne tik taiklumo, bet ir koncentracijos bei dėmesio. Kovo 10d. visa gimnazijos bendruomenė sugiedojo Lietuvos himną, sušoko Laisvės šokį. Visų rankose plazdeno  Lietuvos ir Ukrainos vėliavėlės, kurias pagamino darželinukai. 

Iki širdies gelmių sujaudino gimnazijos šauliai, kurie šventę papuošė Trispalvės ,, bangomis“, pro kurias išniro Ukrainos vėliava, pasigirdo ir Ukrainos himnas. Gražu, jautru, pilietiška...

Kovo 11-oji lietuviams neatsiejama nuo žodžių laisvė, vienybė, nepriklausoma valstybė. Šie žodžiai  garsiai skamba visoje Lietuvoje, Europoje ir už jos ribų. Taip puoselėjame savo nepriklausomybę, kartu palaikome ir Ukrainos tautą, kuri gina savo laisvę.

                                                                                         Jaunieji žurnalistai

Kovo 14, 2022

Palikite komentarą
Jūsų vardas Saugos kodas
Jusų komentaras