Žinių turgus, skirtas Tarptautinei vaikų knygos dienai
Tarptautinė vaikų knygos diena švenčiama nuo 1967 metų. Ji sutampa su Hanso Kristiano Anderseno gimimo diena. Šią datą kasmet pažymi ir mūsų gimnazijos knygos mylėtojai- dažniausiai organizuoja ,,Žinių turgų“ tapusi gražia gimnazijos tradicija.

Remdamiesi Kubos ir Amerikos poetės Margaritos Engle kreipimusi į skaitytojus (,,Kai skaitome, mūsų mintys auginasi sparnus“), organizatoriai parengė linksmų ir įdomių klausimų apie knygas, kalbą, mokslą.

Ilgosios pertraukos metu fojė šurmuliavo būrys smalsių ir gudrių mokinių. Čia, ,,turguje“ galėjai sutikti ir pirmoką, ir abiturientą.

Stebint, kaip ,,pardavėjos“ abiturientės bendrauja su vaikais, džiugu daryti išvadą, kad, pasak K Binkio, ,,auga gražus atžalynas“. Ištuštėjo saldžių prizų krepšeliai, reiškia, buvo daug teisingų atsakymų, daug norinčių išbandyti savo žinias.

Ačiū dalyviams ir ,,pardavėjoms“

Renginio organizatoriai

Balandžio 05, 2023