eTwinning projektas „Viskas apie mus!“ („All about us!“)
Raseinių r. Šiluvos gimnazijos ketvirtos klasės mokiniai su Graikijos, Ispanijos, Portugalijos ir Lenkijos mokyklų vaikais bei pedagogais dalyvauja eTwinning projekte „Viskas apie mus“ („All about us!“).

Projekto tikslas – skatinti vaikus susipažinti su kitomis kultūromis, mokyti vaikus naujų anglų ir kitų kalbų žodžių, gaivinti ir puoselėti lietuvių tradicijas ir papročius, ugdyti vaikų motyvaciją visos mokymosi srityse, skatinti projekto partnerius susipažinti su naujomis technologijomis irdarbiauti su Europos šalių bendradarbiais.

Projekto metu mokiniai gebės partneriai pristatyti save, savo kasdienybę, pomėgius ir įpročius. Pristatys savo šalies šventes, tradicijas, papročius bei tradicinius patiekalus. Papasakos apie mylimiausius augintinius. Taip pat pristato savo šalies nykstančias rūšis. Vieni kitiems padovanos savo rankų darbų Kalėdinius ir Velykinius atvirukus, knygų skirtukus.

Mokytojai: Indrė Jagminienė ir Jurga Urbonavičienė

Lapkričio 16, 2021