„Talenčiukai 2024“

Kovo 28 d. Raseinių Viktoro Petkaus progimnazijoje vyko konkursas „Talenčiukai 2024“, kuriame įvairiausius gebėjimus demonstravo Raseinių rajono lopšelių-darželių auklėtiniai ir rajono bendrojo bei neformaliojo ugdymo mokyklų1-4 klasių mokiniai. Vieni šoko, kiti dainavo ar muzikavo, treti pristatė savo piešinius. Vertinimo komisijai išties buvo sunku išrinkti prizinių vietų laimėtojus, nes visi dalyviai buvo puikiai pasiruošę. Šį puikų renginį inicijavo ir suorganizavo Neringa Šlopšnienė, Raseinių r. Šiluvos gimnazijos ir Raseinių Viktoro Petkaus progimnazijos šokio mokytoja metodininkė. III-os amžiais grupės nugalėtoja tapo 3kl.mokinė Gustė Vinčiūnaitė užėmusi  III -ąją  vietą.

Balandžio 08, 2024