Vokiečių kalbos pamoka „Kalėdos vokiškai“
Gruodžio 19 dieną vyko atvira vokiečių kalbos pamoka 8 klasėje „Kalėdos vokiškai“ .

Pamoka prasidėjo kalėdine vokiška daina „Tyli naktis“ Mokiniai žiūrėjo trumpą filmuką, kaip Kalėdos švenčiamos Vokietijoje, palygino jas su lietuviškomis Kalėdomis, deklamavo eilėraščius apie Kalėdas, kartojo vokiškus žodžius, grupėse atliko įdomias užduotis. Pamoka vyko prie kalėdinės eglutės ir šventiškai papuošto stalo. Mokiniai vaišinosi arbata, saldumynais ir obuoliais. Pamokoje dalyvavo ir klasės auklėtoja Rasa Samušytė, kuri pagyrė auklėtinius ir padėkojo už gražią pamoką.

Ši pamoka buvo kitokia, nes vyko vokiškai bei sukūrė kalėdinio laukimo džiaugsmą. Pamoką vedė vokiečių kalbos mokytoja metodininkė Janina Nyderienė.

Vokiečių kalbos mokytoja metodininkė Janina Nyderienė

Gruodžio 21, 2023