DRAUGYSTĖS GALIA

Spalio mėnesį 2 klasėje vaikai ir mokytoja Jolita Oržekauskaitė per klasės valandas daug kalbėjosi apie draugystę: visi dalijosi geros, gražios draugystės pavyzdžiais, pasakojo apie sunkumus, nesėkmes, o jausmų rato pokalbiuose visi atvirai kalbėjosi, ką patiria, kai berniukai ir mergaitės draugauja ar nesutaria klasėje, mokykloje, namų aplinkoje. Su vaikais ir mokytoja kartu bendravo gimnazijos psichologė Vaida Jakaitienė. Kartu atliekamos pažintinės užduotys skatino vaikus susimąstyti, kokie visi esame skirtingi ir tuo pačiu panašūs, kaip svarbu, norint draugauti, išmokti būti tikru draugu ir suprasti, jog draugystė yra gražiausias vaikystės laikas.

2 klasės mokytoja

Jolita Oržekauskaitė